حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا چیتی / رژیم لاغری همراه با لوبیا چیتی

رژیم لاغری همراه با لوبیا چیتی

برای داشتن اندامی با فیتنس مناسب باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشید، این رژیم لاغری همراه با حبوباتی چون لوبیا چیتی خواهد بود که خواص فراوانی دارد.
وقتی قرار است، لاغری را تجربه کنید، قطعاً می خواهید، رژیم غذایی داشته باشید که زیاد در آن دچار ضعف و نیز احساس گرسنگی نشوید و مجبور نشوید که رژیم را با ریزه خواری بشکنید. برای یک رژیم لاغری کارآمد، قطعاً حبوبات به دلیل این که فیبر بالایی دارند و مدت زمان بیشتر می توانند در شما احساس سیری ایجاد کنند، در رژیم لاغری شما جای دارند. اما خب لوبیاها مانند لوبیا چیتی دارای مشخصات دیگری هم هستند، که باید در مصرف روزانه قرار گیرند. میزان پروتئین و کالری مورد نیاز شما به قدری است که با یک واحد از لوبیا چیتی پخته شده می توانید ۱۴۳ کالری دریافت کنید. در لوبیا چیتی کلسیم هم وجود دارد و پروتئین مورد نیاز را هم به شما می رساند.

خواص مصرف لوبیا چیتی

لوبیا چیتی دارای کلسترل هم نیست. چربی، کلسترل و موادی چون قند، که بیماری های قلبی و فشار خون را تشدید می کند در لوبیا چیتی نیست. برای همین با مصرف لوبیا چیتی و سایر ارقام حبوبات می توانید با بیماری های قلبی عروقی مبارزه کنید. اما نکته مهم در مورد حبوبات داشتن فیبر هم هست که هم به فعالیت روده ها کمک می کند و هم به فعالیت قلب. اما مواد مغذی دیگر هم در لوبیا چیتی وجود دارد، تیامین، منیزیم و نیز فسفر از جمله این مواد مغذی است که بدن برای سلامت و افزایش سطح ایمنی خود به آن نیاز دارد. اما سایر حبوبات هم کم و بیش دارای خواص مشابه هستند و در نتیجه برای ورزشکاران و افراد با فعالیت بالا حبوبات مختلف حتی به عنوان میان وعده پیشنهاد می شود.

منبع: حبوبات ایران

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

لوبیا چیتی درجه یک

خرید اینترنتی لوبیا چیتی درجه یک

لوبیا چیتی درجه یک یکی از حبوبات پرمصرفی است که با کیفیت­های مختلفی در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا